Модельный ряд Toyota

Отзыв о Toyota Land Cruiser Prado 2020 года

Автомобиль: Toyota Land Cruiser Prado 150 2020 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Полный привод , пробег - 780 км, двигатель - 2.8 turbo дизель, комплектация - Elegance
Автор: Павло (Украина, Луцк)   17.11.2020
Расход в городе: 11.0 л/100км, по трассе: 8.0 л/100км, средний: 10.0 л/100км

Купили прадо новий. Комплектація із лед оптикою та звичайними амортизаторами на пружинах. До того 2 роки був бмв 520, та 2 гоки ауді ку5. Авто з дуже комфортною підвіскою. Тягне як паровоз. Хоч і зірок з неба не хапає, але навіть по трасі без проблем ідеш на обгін. Кар плей робить прекрасно. Швидкість на спідометрі 120 кмч, а по відчуттях 80 кмч. В міру тихий, дуже комфортний по будь якій дорозі. Всі їдуть 30 кмч, а ти 60 кмч. Дизайн просто бомба. За цю ціну не можу представити кращого авто. Ні ауді ку5 ні бмв х3 не зрівняються із цією машиною. Навіть для жінки такий авто підійте. Я взяв прадо із бежевим салоном, він сподобався набагато більше чорного. Ми катаємось із дружиною по черзі. Не настільки вона валка, як всі автообзорщики кажуть. Тепер розумію, що рамний авто в рази краще за авто із несучим корпусом.

Плюсы автомобиля: Надійність, статус, дизайн, кліренс, комплектація, нічого лишнього, валкість думав буде більша.

Минусы автомобиля: Вночі не видно легковушки, які їдуть позаду тебе, немає підігріву руля, немає комплектації 7 місць, мізерні знижки цін на авто, парктроніки доставляли на дилері за 18 тис.

Совет покупателю: Беріть авто без кдсс, та не слухайте автообзорників. Авто дуже сучасний. Мерседес GLS 2016 року менш технологічний за цей Прадо.

Slavik0080

Что-что,а подвеска у Прадо шикарная.то что крепкая,самое то для наших ям,об этом и говорить не стоит.В эти деньги большой и крепкий внедорожник,очень хороший вариант.

Azazello

На прадо ездить не доводилось, на двухсотом катался не много, как на зло ехали по хорошей дороге, легендарную всеядность ходовой оценить не удалось. Что касается прадо 2.8 d , я не гонщик, но 0-100 12.7с. это печаль тем более с ценником 50 т. Авто для тех кто не торопится по жизни, кто уже всё успел...

rdiesel

Azazello, я далеко не поклонник Toyota. Но объективности ради вынужден вас поправить. Завод здорово перетряхнул двигатель. И теперь он укладывается в 10 секунд. Думаю для рамы это не плохо.

Azazello

Пардон, 12.7 время 2018 модельного года. Таки да сейчас он едет 9.9 с до 100 и это правда достаточно для такого бегемота

vik-master

А с поджеро спорт новым не сравнивали для себя?

Waylander

КДСС то вам чем насолила? Любите крены в поворотах и раскачку от встречных фур и бокового ветра?

forgiven

Не їде навіть новий дизель на 200 коней від 0-100 км/ год за 9,9 секунди!!! У мене з 5 раз краще ніж за 11,8 секунд-не получалось... Так і хлопців з «Інфокара» в їх тест-драйві-також... Ну і їздити по місту на авто вищому ніж ширшому, і тим паче на ньому входити в повороти хоча б на 60-70 км/ год просто небезпечно! А сидіти з піджатими ногами на сидіннях із-за високої рами - це взагалі класс! А « в остальном, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо...» (піс.)

forgiven

Тим паче що ні «бмв 520 ні ку 5 не зрівняються з цією машиною « - це нонсенс! Ні по комфорту, ні по управляємості, ні по чутливості рульового жодна «тойота» навіть рядом не стоїть з баварцями і інгольштадцями...Відгук -фейковий і заказний !

Тест-драйв Toyota Land Cruiser Prado: Toyota Land Cruiser Prado. Жизнь по законам саванны
Toyota Land Cruiser Prado. Жизнь по законам саванны

Кроме самого тест-драйва, в нашем видео Вас ждет знакомство с особенностями рыбалки на акул, дворец из двух цистерн, а также колония няшных, но агрессивных морских котиков из 200 тысяч особей и много других африканских изюминок